fotogaléria

fotogaléria produktov KRAŤASY dámske, detské a pánske

kraťasy eshop
kraťasy VSTUP do ESHOPU

 

 

 

Práve sa nachádzate vo fotogalérii, v ktorej si môžete prezrieť  detské, pánske a dámske kraťasy. Táto fotogaléria ale nezobrazuje všetky naše produkty, ktoré ponúka naša spoločnosť. Pre viac produktov a informácií o nich navštívte náš internetový online obchod. Kliknutím na červený odkaz e-shop hore vyššie sa presmerujete do nášho e-shopu plného dámskeho, detského a pánskeho ošatenia. V našom armyshope nitra nájdete širokú ponuka detských, pánskych a dámskych kraťasov, ktoré ponúkame v klasických veľkostiach S, M, L, XL a na vybrané druhy ponúkame aj nadrozmerné XXL veľkosti až po 8 XL Okrem kraťasov máme aj takmer všetko oblečenie a obuv pre všetkých. Teda bundy a nohavice, mikiny, tepláky a legíny a na letné horúce obdobie tričká a tielka a všetky krátke letné nohavice, 3/4 kapri nohavice, bermudy aj šortky. A pre všetky vekové kategórie, mladých, starších, seniorov aj náročných tínedžerov.

Pre viac informácii o produktoch a pre zobrazenie celého sortimentu navštívte náš e-shop

 

Pánske kraťasyDetské kraťasyDámske kraťasy

 

 

 

 

 

Naše kraťasy sú skvelým oblečením do teplých letných dní a nocí v spojení s rôznymi aktivitami ako prechádzky v prírode, rodinné výlety, práce v záhrade, stretnutia a rôzne iné., Na výber ponúkame rôzne strihové prevedenie, trištvrťové pod kolená, klasické po kolená, ale aj sexy mini kraťasy pre dievčatá a dámy s peknými nohami Smile-tpvgames.gifpotom klasické jednofarebné, alebo aj viacfarebné prevedenia alebo aj maskáčové vzory. Medzi najobľúbenejšie camouflage prevedenia patria : woodland, metro, 3D hardwood, 3E kryptek mandrake, highlander, typhon, nomad, softwood, khaki, oak green a tactical …

 

Pánske kraťasyDámske kraťasyDetské kraťasy

 

 

 

 

 

Dámske krátke nohavice:  Ak neviete čo si máte dať v horúcich letných dňoch na seba, pretože dlhá sukňa je elegantná, ale príliš dlhá a krátka minisukňa je zase príliš krátka, tak si dajte na seba jednoducho kraťasy a je to. Dámske kraťasy sú decentnejšie ako minisukňa, ale zároveň sú aj sexy a nielenže sa v nich budete cítiť pohodlne, ale budete v nich vyzerať sexy príťažlivo, no a ktorá žena by to nechcela? A ešte aj budete štýlová. No nie je to fajn?  Tak neváhajte, navštívte nás v našom eshope dámskych kraťasov a vyberte si niektoré z nich.

 

Pánske kraťasyDámske kraťasyDetské kraťasy

 

 

 

 

Detské krátke nohavice:  Pre deti sú kraťasy charakteristické letné oblečenie a sú ako stvorené na leto. Nielenže sú vzdušné, ale sú väčšinou aj vyrobené z ľahkých bavlnených úpletov a preto sa v nich deti cítia dobre. Deťom krátke nohavice padli  „odjakživa“ veď keď si len spomeniete na nejaký starý slovenský film, malé deti tam mali vždy krátke nohavice. Či to bolo tým, že asi boli pravdepodobne najlacnejšie spodné oblečenie, keďže bol ušetrený materiál zo spodnej časti nohavíc, ale detské kraťasy si možno aj takto našli cestu k deťom. A dokonca im aj pristanú a deti si ich ešte aj obľúbili. Aká len vzájomná symbióza ?

 

Dámske kraťasyDetské kraťasyPánske kraťasy

 

 

 

 

 

Tak si to teda zhrňme, v ponuke máme teda oblečenie pre deti, mužov a ženy. Kvalitné a zároveň aj v dobrých cenách.  Oblečenie športové, softvelové, maskáčové a outdoorové, vhodné do prírody, do lesa, na prechádzky, do mesta a pod., Takže ponúkame Vám aj rôzne iné produkty ako dámske kraťasy, ale aj obuv pre všetkých ako napr., kroksy ako plážovú obuv, šľapky na doma, alebo do práce či do školy, papuče pre Vašu starkú ako vhodný darček pod vianočný stromček, prezúvky a cvičky pre deti do školy, tenisky ako športovú obuv na prechádzky, ale aj taktickú obuv do prírody a na strategické hry airsoft, pracovnú obuv napr., na stavbu a tiež gumáky a galoše do vlhkého prostredia. A keď už sme pri tej prírode máme aj nejaké outdoroové vybavenie napr., lovecký nôž ale aj vreckové nože s mnohými funkciami, kompasy aby ste sa vedeli lepšie orientovať v prírode a nezablúdili, magnéziové kresadlá na založenie ohňa v prírode ako pravé dobrodružstvo pre deti, kvalitné vojenské spacáky a stany, karambity známe z počítačovej strategickej hry, balisong motýliky pre mladých chlapcov, aby sa precvičovali vo flipovaní a ešte mnohé iné, veď vstúpte o nášho e-shopu a presvedčte sa sami.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.